屋苑資料 / Estate

Double Coast

Double Coast
九龍
啟德新區
啟德新區
4座數 Blocks
886單位 Units
2期數 Phases
8/15資料完整度
承豐道19號地址 Address
01

平面圖

2 座 · 19 張圖

官方平面圖,按座 · 樓層逐級檢視;點圖可放大睇間隔。

1A座5 張展開 ▾
想睇下 Double Coast 1A座 間到啲咩 → 免費度尺設計報價 WhatsApp 6365 8773
1B座4 張展開 ▾
想睇下 Double Coast 1B座 間到啲咩 → 免費度尺設計報價 WhatsApp 6365 8773
未分座/全屋苑通用3 張展開 ▾
想睇下 Double Coast 未分座/全屋苑通用 間到啲咩 → 免費度尺設計報價 WhatsApp 6365 8773
完整官方樓書 PDF · 連訂造傢俬參考下載 ↓
訂造傢俬搵「好傢俬」、為你屋企添意思就 Double Coast 單位間隔 · hohome 一條龍訂造傢俬/全屋裝修 · 免費度尺 設計 3D

成交紀錄

賣 11 · 租 9
平均實用呎價$14,717/呎
22.0%
租金回報
樣本11
實用呎價區間$18k–21.9k
日期單位成交價 · 呎價
26-05-131期 第3座 31樓 G室實用 265 呎$508萬@$19,155
26-05-133期 1B座 35樓 J室實用 414 呎$829萬@$20,019
26-05-133期 1B座 21樓 J室實用 414 呎$811萬@$19,599
26-05-131期 第3座 30樓 B室實用 627 呎$1,374萬@$21,907
26-05-133期 1B座 26樓 B室實用 455 呎$953萬@$20,941
26-05-133期 1A座 10樓 A室實用 641 呎$1,401萬@$21,850
載入更多 5 宗賣盤成交(剩 0)
26-05-133期 1A座 19樓 F室實用 430 呎$776萬@$18,047
26-05-121期 第3座 22樓 A室實用 439 呎$928萬@$21,144
26-05-121期 第3座 21樓 D室實用 477 呎$956萬@$20,042
26-05-123期 1A座 19樓 E室實用 429 呎$780萬@$18,191
26-05-081期 第3座 高層 F室實用 325 呎$613萬@$18,862
近期買賣成交,每單位最新,住宅與車位/其他以標籤區分,數據持續更新。
日期單位租金 · 呎租
26-05-083期 1A座 低層 F室實用 431 呎$2萬@$42
26-05-083期 1B座 中層 G室實用 250 呎$1萬@$50
26-05-063期 1B座 低層 G室實用 250 呎$1萬@$51
26-05-021期 第3座 低層 G室實用 265 呎$1萬@$47
26-05-011期 第3座 中層 C室實用 420 呎$2萬@$45
26-05-011期 第3座 高層 F室實用 325 呎$2萬@$48
載入更多 3 宗租盤成交(剩 0)
26-04-243期 1B座 中層 F室實用 320 呎$2萬@$48
26-04-221期 第3座 低層 J室實用 440 呎$2萬@$52
26-04-193期 1B座 低層 G室實用 250 呎$1萬@$51
近期租務成交,每單位最新,住宅與車位/其他以標籤區分,數據持續更新。
近期成交(每單位最新)
單位3期 1A座 10樓 A室售 $1,401萬 · 26-05-13
單位3期 1A座 19樓 E室售 $780萬 · 26-05-12
單位3期 1A座 19樓 F室售 $776萬 · 26-05-13
單位3期 1A座 低層 F室租 $18,200 · 26-05-08
單位3期 1B座 21樓 J室售 $811萬 · 26-05-13
單位3期 1B座 26樓 B室售 $953萬 · 26-05-13
每單位最新賣盤/租盤(近期窗口內,非全棟歷史),數據持續更新。
載入更多 12 個單位(剩 0)
單位3期 1B座 35樓 J室售 $829萬 · 26-05-13
單位3期 1B座 中層 F室租 $15,500 · 26-04-24
單位3期 1B座 中層 G室租 $12,500 · 26-05-08
單位3期 1B座 低層 G室租 $12,800 · 26-05-06
單位1期 第3座 21樓 D室售 $956萬 · 26-05-12
單位1期 第3座 22樓 A室售 $928萬 · 26-05-12
單位1期 第3座 30樓 B室售 $1,374萬 · 26-05-13
單位1期 第3座 31樓 G室售 $508萬 · 26-05-13
單位1期 第3座 中層 C室租 $19,000 · 26-05-01
單位1期 第3座 低層 G室租 $12,500 · 26-05-02
單位1期 第3座 低層 J室租 $23,000 · 26-04-22
單位1期 第3座 高層 F室售 $613萬 · 26-05-08 租 $15,500 · 26-05-01
05

屋苑知識

位置地圖承豐道19號 · 開啟地圖 ↗交通
最近港鐵牛頭角站(直線約 1.4 公里)

最近港鐵為位置估算 · 實際路程或有不同

校網
小學校網第 34 校網 · 何文田/紅磡/九龍城
校網小學(18 所)
九龍婦女福利會李炳紀念學校資助 · 男女
陳瑞祺(喇沙)小學資助 · 男女
中華基督教會灣仔堂基道小學(九龍城)資助 · 男女
聖公會聖匠小學資助 · 男女
九龍靈光小學資助 · 男女
基督教香港信義會紅磡信義學校資助 · 男女
載入更多 10 所小學(剩 2)