屋苑資料 / Estate

駿嶺薈

The Cavaridge
新界東
火炭 | 九肚山
九肚山
58座數 Blocks
104單位 Units
期數 Phases
8/15資料完整度
麗坪路38號地址 Address
01

平面圖

2 座 · 80 張圖

官方平面圖,按座 · 樓層逐級檢視;點圖可放大睇間隔。

1座2 張展開 ▾
想睇下 駿嶺薈 1座 間到啲咩 → 免費度尺設計報價 WhatsApp 6365 8773
2座2 張展開 ▾
想睇下 駿嶺薈 2座 間到啲咩 → 免費度尺設計報價 WhatsApp 6365 8773
未分座/全屋苑通用14 張展開 ▾
想睇下 駿嶺薈 未分座/全屋苑通用 間到啲咩 → 免費度尺設計報價 WhatsApp 6365 8773
完整官方樓書 PDF · 連訂造傢俬參考下載 ↓
訂造傢俬搵「好傢俬」、為你屋企添意思就 駿嶺薈 單位間隔 · hohome 一條龍訂造傢俬/全屋裝修 · 免費度尺 設計 3D

成交紀錄

賣 10 · 租 10
平均實用呎價$14,675/呎
租金回報
樣本10
實用呎價區間$14.3k–25.2k
日期單位成交價 · 呎價
26-05-06洋房33 38號 33號屋實用 2,795 呎$4,000萬@$14,311
26-04-09第2座 10樓 D室實用 1,763 呎$2,800萬@$15,882
26-03-23洋房50 38號 50號屋實用 10,112 呎$1.51億@$14,933
26-03-23洋房51 38號 51號屋實用 5,659 呎$8,320萬@$14,702
26-03-23洋房52 38號 52號屋實用 5,681 呎$8,350萬@$14,698
26-03-05洋房35 38號 35號屋實用 2,735 呎$4,000萬@$14,625
載入更多 4 宗賣盤成交(剩 0)
26-02-12洋房36 38號 36號屋實用 2,741 呎$4,000萬@$14,593
26-02-11洋房37 38號 37號屋實用 2,729 呎$4,000萬@$14,657
24-08-02洋房71 38號 71號屋實用 4,080 呎$1.03億@$25,191
24-08-02洋房70 38號 70號屋實用 4,067 呎$1.03億@$25,203
近期買賣成交,每單位最新,住宅與車位/其他以標籤區分,數據持續更新。
日期單位租金 · 呎租
26-01-15第2座 中層 D室實用 1,763 呎$7萬@$37
26-01-01第2座 中層 C室實用 1,651 呎$6萬@$38
25-10-15洋房15 15號屋實用 3,759 呎$14萬@$37
25-08-01第2座 高層 D室實用 1,763 呎$6萬@$34
25-02-06第2座 低層 C室實用 2,196 呎$9萬@$40
24-12-01洋房72 72號屋實用 4,087 呎$17萬@$40
載入更多 4 宗租盤成交(剩 0)
24-10-011A 高層 B室實用 1,559 呎$6萬@$40
24-06-011A 低層 A室實用 1,819 呎$6萬@$33
24-05-151A 中層 A室實用 1,819 呎$7萬@$37
24-05-151A 中層 A室實用 1,819 呎$7萬@$38
近期租務成交,每單位最新,住宅與車位/其他以標籤區分,數據持續更新。
近期成交(每單位最新)
單位1A 中層 A室租 $68,000 · 24-05-15
單位1A 低層 A室租 $60,000 · 24-06-01
單位1A 高層 B室租 $63,000 · 24-10-01
單位第2座 10樓 D室售 $2,800萬 · 26-04-09
單位第2座 中層 C室租 $63,000 · 26-01-01
單位第2座 中層 D室租 $65,000 · 26-01-15
每單位最新賣盤/租盤(近期窗口內,非全棟歷史),數據持續更新。
載入更多 12 個單位(剩 1)
單位第2座 低層 C室租 $88,000 · 25-02-06
單位第2座 高層 D室租 $60,000 · 25-08-01
單位洋房15 15號屋租 $140,000 · 25-10-15
單位洋房33 38號 33號屋售 $4,000萬 · 26-05-06
單位洋房35 38號 35號屋售 $4,000萬 · 26-03-05
單位洋房36 38號 36號屋售 $4,000萬 · 26-02-12
單位洋房37 38號 37號屋售 $4,000萬 · 26-02-11
單位洋房50 38號 50號屋售 $1.51億 · 26-03-23
單位洋房51 38號 51號屋售 $8,320萬 · 26-03-23
單位洋房52 38號 52號屋售 $8,350萬 · 26-03-23
單位洋房70 38號 70號屋售 $1.03億 · 24-08-02
單位洋房71 38號 71號屋售 $1.03億 · 24-08-02
載入更多 1 個單位(剩 0)
單位洋房72 72號屋租 $165,000 · 24-12-01
05

屋苑知識

位置地圖麗坪路38號 · 開啟地圖 ↗交通
最近港鐵大學站(直線約 0.9 公里)

最近港鐵為位置估算 · 實際路程或有不同

校網
小學校網第 91 校網 · 沙田
校網小學(17 所)
慈航學校資助 · 男女
天主教聖華學校資助 · 男女
保良局朱正賢小學資助 · 男女
保良局蕭漢森小學資助 · 男女
沙田崇真學校資助 · 男女
基督教香港信義會禾輋信義學校資助 · 男女
載入更多 10 所小學(剩 1)